Dentální hygiena Praha – Čisté zoubky

Air-Flow

bělení air flow

K ošetření používáme přístroj Air-Flow Master Piezon švýcarské firmy EMS, který patří v současnosti k nejmodernějším přístrojům na světovém trhu! Jedná se o kombinovaný přístroj ultrazvuku a airflow, který umožňuje jak supragingivální (naddásňový), tak i subgingivální (poddásňový) ošetření s unikátní a patentovanou technologií Perio-Flow®. Perfektně odstraní veškerý zubní kámen, povlaky, pigmentace (od kávy, čaje, cigaret…) a zároveň i zuby vyleští.

Díky speciální airflow koncovce, která má tvar pera, je možné pigmenty odstranit i z těžko dostupných míst, kam se jiné airflow přístroje nedostanou. Ultrazvuková část je vybavena speciálním světelným LED násadcem s nemodernější technologií Piezon® NO PAIN pro výkonnější a zároveň velmi šetrné a bezbolestné ošetření. Další výhodou tohoto přístroje je regulace množství vody a prášku, což umožňuje ošetřit i pacienty s velmi citlivými zuby či fixním ortodontickým aparátkem bez sebemenšího narušení skloviny!

Přijďte se přesvědčit jak dokonalý, šetrný a zároveň výkonný tento přístroj je! My jsme z něj naprosto nadšeny! 😉

Ušetřete čas i peníze!

Dentální hygiena výrazně snižuje kazivost zubů. Stačí Vám pouze pravidelné a časově nenáročné kontroly. Buďte o krok napřed a předejděte nutnosti podstupovat složité, bolestivé a drahé zákroky.

Další služby